نوع – مهربان اخبار همبرگر همبرگر استفاده

نوع – مهربان: اخبار همبرگر همبرگر استفاده اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث تبرئه مرد افغان از اتهام آزار دخترش

مرد افغان از اتهام کودک آزاری به دختر 12 ساله‌اش تبرئه شد. همسر او در جلسه دادگاه گفت متهم را به خدا واگذار می‌کند.

تبرئه مرد افغان از اتهام آزار دخترش

عبارات مهم : شکنجه

مرد افغان از اتهام کودک آزاری به دختر 12 ساله اش تبرئه شد. همسر او در جلسه دادگاه گفت متهم را به خدا واگذار می کند.

به گزارش جام جم، تیر امسال، دختری 12 ساله به نام راحله همراه مادرش به شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از پدرش بابت آزار و اذیت شکایت کرد. با دستور قاضی، دختر نوجوان به پزشکی قانونی اعزام و آثار شکنجه روی بدنش تائید شد. با تکمیل شرح پرونده، صبح دیروز، جلسه محاکمه رحمان، پدر راحله برگزار شد.

در ابتدا، راحله گفت: «پدرم با ترساندن چاقو مرا مورد آزار قرار می داد و شکنجه می کرد. یک روز که از فوتبال برگشته بود، تعداد زیادی قرص در شیر ریخت تا با خوراندن آن، مادرم را بیهوش کند و خودش راحت تر بتواند مرا آزار دهد. انگار شیطان در جلدش رفته بود. آخر یک روز هنگامی که به من پول داده بود تا از داروخانه برایش قرص بخرم، به منزل یکی از فامیل هایمان رفتم و تصمیم گرفتم شکایت کنم.» مادر راحله نیز با تائید بیانات دخترش، گفت: «همسرم در این چند سال بارها دخترم را آزار داد و هر بار که قصد شکایت داشتیم با اسلحه به فوت تهدیدمان کرد. حالا هم اگر حضانت دخترم را به من واگذار کند و طلاقم بدهد از شکایتمان صرف نظر می کنیم.»

تبرئه مرد افغان از اتهام آزار دخترش

سپس نوبت به رحمان رسید. او خود را بی گناه دانست و گفت: «همسرم 15میلیون تومان پول پیش منزل را گرفته و مرا ترک کرده هست. او به خاطر بعد ندادن این پول شکایت کرده در حالی که من هیچ وقت دخترم را آزار نداده ام و با طلاق هم مشکلی ندارم.» سپس مادر راحله با بیان این که متهم حاضر به طلاق دادن او نیست، گفت: «اگر رحمان راجع به ادعای پول پیش منزل و شکنجه ندادن دخترم قسم بخورد، رضایت می دهم.» متهم نیز قسم خورد که هیچ آزاری به دخترش نداده هست. در آخر دادگاه، مادر راحله با بیان این که متهم را به خدا واگذار می کند از شکایتش صرف نظر کرد. قضات نیز حکم تبرئه رحمان را صادر کردند.

واژه های کلیدی: شکنجه | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs