نوع – مهربان اخبار همبرگر همبرگر استفاده

نوع – مهربان: اخبار همبرگر همبرگر استفاده اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عذرخواهی هادی حجازی‌فر از رضا رشیدپور

هادی حجازی‌فر بابت درخواستش از محمدحسین مهدویان جهت «زدن در دهان مجری برنامه هفت»، از رضا رشیدپور عذرخواهی کرد.

عذرخواهی هادی حجازی‌فر از رضا رشیدپور

عذرخواهی هادی حجازی فر از رضا رشیدپور

عبارات مهم : برنامه

هادی حجازی فر بابت درخواستش از محمدحسین مهدویان جهت «زدن در دهان مجری برنامه هفت»، از رضا رشیدپور عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، هادی حجازی فر، بازیگر فیلم «لاتاری» که مطلبی در صفحه اجتماعی اش در مورد رضا رشیدپور، مجری برنامه «هفت» سر و صدا به پا کرده بود شب گذشته، پنجشنبه ۱۹ بهمن در برنامه تلویزیونی «سینما دو» به صورت تلفنی در این خصوص توضیحاتی داد.

عذرخواهی هادی حجازی‌فر از رضا رشیدپور

حجازی فر، رشیدپور را به لو دادن داستان «لاتاری» متهم کرده بود و از کارگردان فیلم، محمدحسین مهدویان که مهمان آن برنامه بود گلایه کرده بود که آیا «در دهان مجری نزده است»، او در این مورد گفت: «فردای همان روز کامنتی در صفحه اجتماعی آقای رشیدپور گذاشتم و بابت کلمه ای که استفاده کردم، عذرخواهی کردم. ولی علت ناراحتی و خشم من این بود که ساعت سه صبح برنامه «هفت» را دانلود کردم و دیدم حسین مهدویان دارد بال بال می زند و خواهش می کند این بخش از داستان را لو ندهید ولی باز هم مجری برنامه این کار را تکرار می کند.»

او اضافه کرد: «ما یک تیم هستیم که منافع شخصی مان را در قبال منافع گروهی نادیده می گیریم. یعنی این گونه نیست که هنگامی که یک فیلم را بازی می کنم، برایم کار تمام شده است است و این حس را جهت تمام فیلم های دیگری که بازی می کنم نیز دارم و این از روحیه تئاتری من می آید.»

هادی حجازی‌فر بابت درخواستش از محمدحسین مهدویان جهت «زدن در دهان مجری برنامه هفت»، از رضا رشیدپور عذرخواهی کرد.

بازیگر فیلم های «ماجرای نیمروز» و «به وقت شام» راجع به آن ماجرا ادامه داد: «همین احساس باعث شد، هنگامی که اتفاقات برنامه را دیدم، عصبانی شوم و همان موقع آن مطلب را در صفحه اجتماعی ام نوشتم. ولی هنگامی که ساعت هشت صبح می خواستم به سر کار بروم، پشیمان شدم و آن را پاک کردم ولی دیدم بعد از ظهر آقای رشیدپور تصویر پست من را گذاشتند و باعث پخش شدن این مطلب شدند و زیر آن نیز مطلبی نوشتند و از موضع بزرگوارانه با من صحبت کردند. ولی به هر حال همین مسئله باعث شد لشکر زامبی ها به صفحه من حمله کنند و ما را بی نصیب نگذاشتند ولی باز هم بابت استفاده از آن کلمه، عذرخواهی می کنم.»

واژه های کلیدی: برنامه | رشیدپور | استفاده | عذرخواهی | رضا رشیدپور | صفحه اجتماعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs