نوع – مهربان اخبار همبرگر همبرگر استفاده

نوع – مهربان: اخبار همبرگر همبرگر استفاده اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انگیزه‌های کی‌روش جهت صعود!

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در نخستین مصاحبه اش در خاک روسیه، راجع به امکانات و تدارکات تیم ملی جهت حضور در جام جهانی با شوخی از این گفت که امکاناتمان از

انگیزه‌های کی‌روش جهت صعود!

انگیزه های کی روش جهت صعود!

عبارات مهم : انگیزه

سرمربی تیم ملی جهت کسب نتیجه های خوب در جام جهانی پرانگیزه به نظر می رسد.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در نخستین مصاحبه اش در خاک روسیه، راجع به امکانات و تدارکات تیم ملی جهت حضور در جام جهانی با شوخی از این گفت که امکاناتمان از تیم هایی که به جام جهانی نرسیده اند بهتر است!

این مصاحبه و البته تصاویری که از تمرین امروز تیم ملی انتشار یافته است نشان می دهد کی روش خیلی ریلکس است و چندان استرسی جهت حضور در سخت ترین گروه جام جهانی ندارد. این شاخصه اخلاقی این سرمربی پرتغالی بوده است که پیش از شروع مسابقه ها تا می تواند راجع به کمبود امکانات و تدارکات نامناسب تیم غر می زند و گله و شکایت می کند در نهایت تمکین می کند و با شرایط کنار می آید.

انگیزه‌های کی‌روش جهت صعود!

این بار ولی شرایط جهت کارلوس کی روش متفاوت تر است و او خیلی دوست دارد در این دیدارها عالی ترین نتیجه های را کسب کند و علی رغم اینکه عده ای می گویند او انگیزه اش را از دست داده و چون بعد از جام جهانی دیگر قرار نیست در کشور عزیزمان ایران بماند، جهت نتیجه گرفتن در جام جهانی انگیزه ای ندارد دقیقا برعکس هست. چون هنگامی که یک مربی به فوتبال آسیا و مخصوصا خاورمیانه می آید می گویند آن مربی تمام شده است است ولی کی روش در 7 سال گذشته توانسته بازار خوبی جهت خودش داشته باشد و الان خیلی محبوب است و با توجه به دو افزایش به جام جهانی رکورد خوبی دارد.

از سوی دیگر با توجه به بیماری و یک مقدار کسالتی که این مربی پرتغالی دارد خیلی برایش مهم است که اگر بخواهد بیزینس مربی گریش را ادامه بدهد، بار دیگر به یک تیم ملی برود چون تیم های باشگاهی برایش پراسترس و وقت بر هستند. جهت همین خیلی برایش مهم است که در جام جهانی کاری کند که از 4 سال قبل و اتفاقات دیگری که برایش افتاده، موفق تر باشد مخصوصا چون در گروهی است که تیم های نیرومند حضور دارند، اگر خوب بازی کند خیلی بهتر می تواند آینده اش را روشن کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در نخستین مصاحبه اش در خاک روسیه، راجع به امکانات و تدارکات تیم ملی جهت حضور در جام جهانی با شوخی از این گفت که امکاناتمان از

همه اینها در کنار هم باعث شده است تا کی روش خیلی باانگیزه باشد. او حداقل در 4ماه گذشته تقریبا کمترین میزان خواب را داشته و زیاد از هر لحظه تلاش کرده تیم های روبه رویش را آنالیز کند و به شاگردانش انگیزه بدهد. تیم ملی جو خیلی خوبی دارد و بازیکن ها خیلی خوب هستند و حداقل این است که نمی ترسند و این نترسیدن خیلی کمک ارزش می کند و بزرگترین دستاورد کی روش این است که تیمی ساخته که از بازی برابر بزرگان دنیا نمی ترسند.

واژه های کلیدی: انگیزه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs