نوع – مهربان اخبار همبرگر همبرگر استفاده

نوع – مهربان: اخبار همبرگر همبرگر استفاده اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم طبقه میانگین برابر تیم طبقه کارگر قرار می‌گیرد

یک سایت انگلیسی با معرفی ۱۰ داربی حساس غیر اروپایی دنیا از داربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از حساس‌ترین رقابت‌های باشگاهی نام برد.

تیم طبقه میانگین برابر تیم طبقه کارگر قرار می‌گیرد

تیم طبقه میانگین برابر تیم طبقه کارگر قرار می گیرد

عبارات مهم : ایران

یک سایت انگلیسی با معرفی ۱۰ داربی حساس غیر اروپایی دنیا از داربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از حساس ترین مسابقه های باشگاهی نام برد.

به گزارش ایسنا، پنج شنبه همین هفته در یکی از حساس ترین مسابقه های باشگاهی در آسیا دو تیم استقلال و پرسپولیس در داربی پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر هم به میدان می روند.

داربی استقلال و پرسپولیس که به داربی پایتخت کشور عزیزمان ایران معروف است یکی از بااهمیت ترین مسابقه های باشگاهی در آسیا هست. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران الکلاسیکو را تجربه کرده است ولی او خود اعتقاد است این داربی در حد همان دیدار هست. جایی که استقلال تیم طبقه میانگین برابر پرسپولیس تیم طبقه کارگر قرار می گیرد. ۱۰۰ هزار نفر تماشاگر از این دیدار استقلال می کنند. ۵۰ هزار نفر جهت تیم قرمزپوش و ۵۰ هزار نفر هم جهت تیم آبی پوش به ورزشگاه می روند تا تیم ارزش را تشویق کنند.

هر دو تیم میلیون ها هوادار در کشور عزیزمان ایران دارند و هنگامی که وقت داربی فرا می رسد نمی توان از این دیدار چشم پوشی کرد. هیجانی که در کشور کشور عزیزمان ایران قبل و چند روز بعد از داربی ایجاد می شود فوق العاده است.

یک تیم حتی اگر فصل بدی را هم تجربه کرده باشد، با برتری در داربی مزه یک فصل موفقیت آمیز را می چشد. جهت این دیدار ساعت ها قبل هواداران ورزشگاه را پر می کنند و تیم ارزش را تشویق می کنند. البته این حمایت با تهمت هایی راجع به تبانی و آشوب و دعواهای دو طرف نیز همراه بوده است.

تیم طبقه میانگین برابر تیم طبقه کارگر قرار می‌گیرد

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs