نوع – مهربان اخبار همبرگر همبرگر استفاده

نوع – مهربان: اخبار همبرگر همبرگر استفاده اخبار گوناگون

با شانس نمی‌توان فیلمساز شد / سعید سهیلی

سعید سهیلی را حالا می‌توان یکی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان پولدار سینمای کشور عزیزمان ایران دانست. فیلم «گشت2» توانست لقب یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سین ..

ادامه مطلب

منشا کمی کسالت دارد/ طارمی نرفته بود که برگردد ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بازگشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: فشار تمرینات در اردوی اوکراین گریه بازیکنان را در آورد. برانکو: منشا ک..

ادامه مطلب

۱۶ سال زندان جهت قاتل گربه ها در امریکا!

دادگاهی در امریکا ،یک شهروند این کشور را به جرم قتل گربه ها به ۱۶ سال حبس محکوم کرد. ۱۶ سال زندان جهت قاتل گربه ها در امریکا! عبارات مهم..

ادامه مطلب

حداقل نگاه کند و ببیند چطور پای کشور عزیزمان ایران به سرزمین های عربی باز شده است است , قطر باید سر عقل بیاید

گلف نیوز نوشت: چهارشنبه هفته گذشته وزیر خارجه امارات، عربستان، بحرین و مصر در قاهره دیدار و گفت و گو داشتند و راجع به تجدیدنظر در خصوص پاسخ های قطر به ..

ادامه مطلب

ایران چندمین ارتش قدرتمند دنیاست؟

موسسه ‘Global Firepower’ (قدرت جهانی آتش) در گزارش هر سال خود لیستی از نیرومند ترین ارتش های دنیا در سال 2017 را ارایه داد. ایران چ..

ادامه مطلب

قضاوت راجع به فصل دوم شهرزاد بسیار سریع است/ حسن فتحی فکر همه چیز را کرده‌است ، فلاحی‌پور

بازیگر سریال “شب دهم” گفت: صحبت و نقدهایی وجود دارد ولی از نظر من هنوز جهت نقد یک سریال که قسمت دومش را داده بسیار سریع است. ف..

ادامه مطلب

مرغ آقای گل یک پا دارد ، فاصله قلبی برانکو و طارمی

به گزارش خبرآنلاین؛ صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی راجع به آخرین شرایط مهاجم پرسپولیس خبری ندارد و آنطور که او گفته، طارمی از روز یکشنبه تا به حال جلساتی ر..

ادامه مطلب